Persoonlijke update:
Hoi! Een persoonlijke update die ik begon bij de kapper. Ik heb high lights laten zetten. Verder hadden we iets heel leuks op de planning staan! Onze epoxy producten naar een winkel brengen. Zo gaaf! De week eindigde minder leuk. Ik was niet helemaal fit.

Dinsdag (30 januari). Na mijn werk op school ging ik naar de kapper. De puntjes laten knippen en high lights laten zetten.

De hele middag was ik wel zoet bij de kapper haha. Ruim 2 uur in de stoel gezeten.

En daar zijn de blonde haren. Super blij ermee!

Thijs en ik zijn begonnen aan Special Forces Vips. Super gaaf programma.

Woensdag (31 januari). In alle haast moest ik snel met kinderen nog wat maken voor een collega die weg ging. Ze mochten bij mij hun naam schilderen op een vaas.

Na schooltijd namen we afscheid van haar. Ze had wat lekkers gebakken voor ons allemaal.

Toen ik thuis kwam, kwam er een leuk pakketje voor mij. Hier komt een Instagram post mee online.

Verder was ik lekker bezig voor mijn blog.

De dag even relaxt afsluiten in de jacuzzi. Daarna was ik moe en ging slapen.

Donderdag (1 februari). Een super leuke dag! Na school ging ik met Thijs en mijn ouders naar Hengelo naar ShopMelange. Dit is een soort shop in shop. En wij hebben hier een ruimte gehuurd om onze epoxy spulletjes te verkopen.

We mochten zelf onze items in de kast neerzetten. Super chill, deze kasten staan schuin tegenover de kassa. Niet te missen dus onze producten.

Passen, meten en kijken hoe we alles neer gaan zetten. We hadden ons best verkeken op de ruimte, haha. Er kan nog veel meer bij.

Haha, helemaal blij.

Daar staat alles dan! We gaan nog een keer terug om wat meer te brengen en ik was wat dingen vergeten, oeps. We mogen ten alle tijden onze collectie gewoon aanvullen.

Daarna nog even bij mijn ouders wat drinken.

Na het eten kwam mijn Shein pakketje. Yes, leuk!

Vrijdag (2 februari). Ik was moe na de ochtend school. Ik was pas tegen 14:00 thuis. Moest nog het éen en ander regelen op school. Daarna heb ik de bedden thuis gedaan. Ik heb dit heerlijke zachte dekbedovertrek van moeders gekregen. Slaapt heerlijk kan ik je zeggen.

Daarna plofte ik op de bank en keek een serie.

Het weekend begint met pizza en Sleepers.

Zaterdag (3 februari). Ik begon de ochtend rustig. Was moe en een beetje een zwaar hoofd.

Wel reed ik even naar het Kruidvat en de Boni. Wat boodschapjes halen. Dacht: haal een lekker broodje voor de lunch. Er was weinig keuze, haha.

Ik lag weer lekker op de bank. Samen met Thijs lunchen en we keken naar Boos.

Verder keek ik een serie op de bank en pakte ik vast wat kleine dingen voor de vakantie naar Bonaire. Spelletjes heb ik alvast.

Lekker eten en weer Special Forces Vips kijken.

Ik was echt niet fit. Had tijdens Wie is de Mol niet eens zin in wijn. Thijs deed wat dubbeldrank in een wijnglas, haha. Jammer dat Jeroen eruit is zeg, hij was zo grappig.

Zondag (4 februari). Ik had slecht geslapen. Stond op met hoofdpijn en erg duizelig. Ik lag veel op de bank. Cup a Soup met zout, denk dat mijn bloeddruk aan de lage kant is.

Tussen het dutten en tv kijken door, heb ik met Thijs nieuwe sieraden voor de webshop en markten besteld.

Maandag (5 februari). Ik bleef die dag thuis. Nog hoofdpijn en duf. Ik zat nu meer op de bank. #lekkermakeuploos.

Lekker met een dekentje een filmpje kijken en tussendoor even achter de computer.
Dat is de persoonlijke update. Het gaat langzaam wel iets beter. Mijn hoofd zat even vol. Even tijd voor mezelf nodig en goed slapen. Aankomende week nog drie ochtenden werken en dan vertrekken we naar Bonaire! Super veel zin in!
