Vriendenboekje van vroeger invullen


Hoi, als klein meisje had ik (denk ik net als veel anderen) een vriendenboekje. In groep 1 begon ik daar mee. Al mijn vriendjes en vriendinnetjes mochten erin schrijven. Nu ongeveer 15 jaar later heb ik mijn boekje er weer eens bij gepakt. Super leuk om alles terug te lezen en mijn oude klasgenootjes weer te zien. Het leek mij grappig om dezelfde vragen uit dat vriendenboekje nu eens te beantwoorden nu ik wat ouder (20 jaar) ben. Lees snel verder!


Ik had een Winnie the pooh vriendenboekje. Vet schattig!


Hier een foto van mij toen. En ja, ik probeerde ook nog eens mijn eigen naam te schrijven, haha.


Zo zag het boekje er van binnen uit. De vragen die erin staan, ga ik nu ook beantwoorden. Hier komen ze:

Naam: Merle Hebing

Straat: ergens in Doetinchem 😉

Plaats: Doetinchem

Telefoon: Ja die heb ik 😉

Geboortedatum: 21 november 1995

Geboorteplaats: Doetinchem

Haarkleur: Donker blond

Kleur van de ogen: Bruin

Lengte: 1,70   Gewicht: gewoon goed denk ik, haha

School: Pabo op Iselinge Hogeschool  Groep: 3e jaars

Mijn lievelingsvak: stage lopen, dat vind ik leuk.

Mijn hobby’s: shoppen, nagels lakken, slapen, films kijken en gezellige dingen met mijn vriendje en vriendinnen doen.

Mijn lievelingssport: Ik heb 12 jaar gedanst en ik ben nu weer van plan om naar de sportschool te gaan.

Mijn idool: heb ik niet echt. In de bloggerswereld vind ik Teske, VeraCamilla en Beautygloss leuk.

Mijn lievelingspopgroep: uuuhh, heb ik niet echt.

Mijn lievelingslied: ik vind zoveel liedjes leuk. Nu luister ik veel naar Justin Bieber met Love yourself.

Mijn favoriete tv-programma: Wie is de mol en Expeditie Robinson.

Mijn leukste computerspelletje: vroeger was ik helemaal weg van de Sims, nu speel ik geen computerspelletjes meer.

Mijn mooiste film: The Notebook.

Mijn spannendste boek: lezen is ook iets wat ik minder doe. Ik kan mij nog wel herinneren dat ik op de middelbare school ‘De eetclub’ heb gelezen, die vond ik wel spannend.

Mijn knuffeldier: Thijs, hihi.

Mijn lekkerste eten: Chinees eten ben ik altijd wel voor in.

Het leukste vind ik: bloggen, nailarts maken, films kijken.

En dit vind ik helemaal niet leuk: pestgedrag, liegen en kou.

Mijn wensdroom: een eigen nagelstudio hebben.

Wat ik later wil worden: Leerkracht en nagelstylist.

Dat was mijn ingevulde vriendenboekje van vroeger. Je mag de vragen altijd overnemen. Laat dan even een linkje achter met jouw antwoorden.

Liefs Merle

Misschien is dit ook leuk?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *