Persoonlijke update:
Hoi! Een hele gezellige persoonlijke update! Afgelopen week werkte ik nog wat op school. Een lege school. Best raar. Eind van de week hadden we een spontane kleine borrel en in het weekend was het dan Kerst. Veel lekker eten en spelletjes gespeeld. Kijk mee naar alle foto’s en het lekkere eten tijdens de kerstdagen.
Dinsdag (21 december). Een ochtend werken in een lege school. Ik deed veel voor het leesonderwijs en bereidde werkjes voor.
Moeders kwam even bij mij om een drankje te brengen voor mijn buik. Het zit een beetje vast allemaal. Hopelijk komt alles op gang zo. Even thee drinken en daarna zat ik veel achter de computer.
Woensdag (22 december). Weer een ochtend gewerkt op school. Creatief bezig geweest om deze letters na te maken. Best goed gelukt lijkt me?
De directeur kwam het kerstpakket brengen. Deze is toch geweldig?!
Thuis gelijk gekeken wat er allemaal in zat. Mmhh lekker en leuk!
Deze bodymist zat in de Rituals Adventkalender. Deze ruikt zoooo lekker.
Mijn tante en neefje kwamen even langs. Wat brengen en het huis bekijken. Daarna gezellig gekletst. Ze konden niet heel lang blijven. Ik ben daarna weer achter de computer gekropen.
Donderdag (23 december). De laatste ochtend werken op school. Met een collega samen een hele hoop opgeruimd. Werkjes die gemaakt zijn netjes ordenen.
Daarna werkte ik nog even voor mijzelf op school. Wel kletsend met collega’s, haha.
Een spontane borrel met collega’s die er die dag nog waren. Een gezellige afsluiter.
Met Thijs op de bank vast in kerststemming komen en: ‘Oh wat een jaar’ kijken.
Vrijdag (24 december). Sporten!
Moeders kwam daarna langs om alvast spullen voor kerst te brengen. Onze tweede koelkast is al goed gevuld.
Daarna boodschappen doen met Thijs. Ik was ondertussen ook op zoek naar nog een panty. Bij de Kruidvat niks meer….
Maar pfiew: de Coop had er nog wat. Deze panty zit verrassend goed.
Thuis lekker lunchen en ik stalde al mijn items van de Rituals kalender uit. Heel veel leuke items gekregen. Kan ik voorlopig mee vooruit.
Met Thijs ging ik daarna naar Arioque. Dingen bespreken.
Kerstavond! Warme Chocomelk en kerstkransjes. En de Meilandjes. Lachen.
Proost!
Zaterdag (25 december). Eerste Kerstdag. Die begin heerlijk ontspannen in de jacuzzi.
Een lekkere lunch.
En daarna Kerstoutfit aan! Mijn ouders, de vader van Thijs en Rianne komen.
Eerst thee en koffie met wat lekkers. Ondertussen speelden we een soort pubquiz spelletje die Thijs bij zijn kerstpakket had zitten.
De vijf zat al vroeg in de klok bij ons, haha.
Daarna: dinertime. Eerst een heerlijk voorgerecht.
Eet smakelijk allen!
Een kippiepan en nasi, bami en andere lekkers. Onze buiken zijn goed gevuld.
Eten en veel kletsen. Dat gaat goed.
Moeders had heerlijke toetjes gemaakt. Die gingen er ook goed in.
Zondag (26 december). Rianne was blijven slapen en we sliepen wat uit. Thijs maakte een top brunch.
Een stukje wandelen met Pim.
Ons weer in de kerstoutfit gehesen. De moeder van Thijs met haar vriend en de tante van Thijs kwamen.
Thee met wat lekkers.
En door naar de wijn, haha. En een spelletje. We hebben veel gelachen.
Daarna hebben we de gourmet aangezet.
Monique had het toetje gemaakt. Mmhh zo lekker. En meer dan genoeg, haha.
Met Limoncello!
En daarna was het tijd voor The Streamers!
Wat een mooi, sfeervol en leuk concert was het! De polonaise door de kamer, haha.
Maandag (27 december). Een beetje schoonmaken in huis en de was gedaan. Verder zat ik achter de computer.
Een plotselinge actie. Gabrielle vroeg of we tijd hadden om de foto’s te maken voor de site van Thijs. Daar gaan we. Een mooie locatie en daar bouwen we het bureau.
Daar komen zeker mooie foto’s uit!
Daarna hebben Thijs en ik nog poffertjes en chocomelk to go gehaald en reden we naar Wijchen om wat op te halen.
Dat is deze persoonlijke update weer. De vakantie zijn we lekker en fijn gestart met de feestdagen. Ook heb ik gevlogd. Deze week ga ik daar verder mee en op mijn YouTube kanaal zul je snel de eerste beelden zien. Aankomende week is mijn vader jarig en vieren we oud en nieuw. Veel leuke dingen weer.