NA-KD outfits – jurkjes, rokje en topje

Hoi! Joehoe, ben ik weer met nieuwe NA-KD outfits. De zomer is echt van start gegaan. Ik vind het heerlijk die warme dagen. Ook de NA-KD outfits zijn voor de warme zomerse dagen. Ik heb weer leuke nieuwe items gescoord en deel deze graag me je. Nieuwe outfit inspo! Ohja en shop natuurlijk bij NA-KD met mijn kortingscode: merleh20 voor 20% korting (de code is 48 uur geldig).

NA-KD outfits

Lange jurk

Laten we deze NA-KD outfits beginnen met de jurkjes. Ik heb als eerste een lange jurk met bloemenprint. Een hele gezellige en vrolijke jurk vind ik. De print schreeuw zomer. Love it. Het is een wikkeljurk. Ik vind dat altijd heel erg handig. Zo kan je de jurk ze strak maken als je zelf wilt.

Ik heb de jurk in een maat 36 en deze is goed. Hij is echt mooi lang. Ik trap soms op de jurk, haha. Even goed uitkijken dus. Deze jurk is ook ideaal om aan te doen tijdens het werken op school. Lekker luchtig en niet te bloot. Ik ben er helemaal blij mee.

NA-KD outfits

Wit jurkje

Dan nog een jurkje en deze is gewoon té cute. Een wit jurkje met een lief patroontje. De mouwen zijn lang en poffen bij de schouders. Het is gewoon een schattig jurkje. Helemaal ideaal voor de zomeravonden op vakantie bijvoorbeeld. Ik zie mij hiermee al lopen op Gran Canaria of Curaçao. Dat de mouwen lang zijn is wel even wennen voor mij. De stof is wat dikker en hierdoor best warm. Maar mocht het afkoelen in de avonden is het een ideale jurk.

NA-KD outfits

Ik draag er slippertjes onder maar ook stoere boots zijn hier leuk onder. Het jurkje heb ik in een maat 36 en past net. Het is wat aan de korte kant en ik moet zeggen dat hij ook net over mijn boobies gaat (en die heb ik niet veel). Het is net als die lange jurk een wikkeljurk. Maar deze kan je minder strak aantrekken dan die andere. Ik raad aan deze een maatje groter te kopen. Dan heb je net wat meer speling. Daarnaast is het best een laag decolleté. Ook iets om rekening mee te houden. Het staat heel erg mooi, dat zeker. Maar uitkijken dat niet alles eruit valt, haha.

NA-KD outfits

NA-KD outfits

Cropped top en wikkelrokje

Even geen jurkje maar een rokje met een topje. Dit rokje behoort ook tot de categorie: cute. En geheel verrassend: dit is een wikkelrokje en kun je dus zo strak knopen als je zelf wilt. Het patroontje met de kleine bloemetjes is super lief en een zacht blauw kleurtje. Een heerlijk zomerrokje. Wel even kijken wat je eronder draag. Het rokje schijnt een beetje door. Deze heb ik in een maat 36 en valt goed, prima lengte.

Op het rokje draag ik een witte cropped top. Ik vond dit wel heel erg passend bij het rokje. Dit maakt de look helemaal af. Kettingen erop en ready to go. Het topje heb ik in een maat 36 en valt ook goed. Iets korter dan ik dacht maar op zich prima. Het rokje kan ik goed hoog dragen dus dat valt prima met het topje. Het witte topje schijnt ook heel iets door, dus even opletten welke bh ik eronder draag.

NA-KD outfits

Zonnebril

NA-KD outfits

En omdat ik het topje zo leuk vond, heb ik deze ook in het roze. Een zoet Barbie roze kleurtje. Helemaal leuk. Ohja en die leuke zonnebril die bij deze NA-KD outfits ziet is ook van hen. Deze heeft een koord eraan. Zo kan je deze om je nek dragen wanneer je deze even ‘af’ wilt doen. Ik heb deze in het goud maar hij is er ook in het zilver. Beide erg leuk!

Helemaal blij met deze zomer items en deze NA-KD outfits. Ik kan niet wachten om deze op vakantie te dragen. Alles gaat denk ik wel mee in mijn koffer, haha. De jurk had ik laatst al aan op mijn werk en kreeg er veel complimenten over, leuk!

Welk item is jouw favoriet? 

 

* dit artikel bevat een samenwerking*

Merle Hebing
Merle Hebing
Artikelen: 1131

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *