Hoi! Vandaag een leren rokje outfit. Juist, een outfit met mijn nieuwe leren rokje dat ik laatst heb gekocht bij de Primark. Hoe combineer ik een leren rokje? Ik heb veel items in mijn kast hangen die er leuk bij staan. Mijn vriend koos deze outfit bij het leren rokje.
Leren rokje
Mijn vriend heeft deze look dus uitgekozen en daar is dus mijn leren rokje outfit geboren! Ik dacht eerst dat een leren rokje een beetje ‘ordinair’ zou zijn. Ik had het zo fout! Het leren rokje vind ik echt super mooi en zit echt fijn. Het rokje sluit mooi aan en zit gewoon perfect. De rok is wat hoger, wat ik altijd wel fijn vindt. Plus, hij is niet te kort. Met bukken moet ik een beetje uitkijken, maar verder is de rok lang genoeg vind ik.
Leren rokje outfit
Hoe combineer ik dit leren rokje? Met een blouse! Thijs heeft deze blouse uitgekozen en vond deze er leuk bij staan. En ik ook, haha. Deze blouse heb ik ooit bij de Forever21 gekocht. Er staan allemaal kleine dino’s op. So cute! Onder het rokje draag ik een panty van de Hema en mijn schoenen zijn van de Van Haren.
Om de outfit verder af te maken draag ik een klein kettinkje. Tijdens het maken van deze foto’s was het heerlijk weer. Een lekker zonnetje, love it! Het leek wel lente joh. Deze outfit is ook ideaal voor de lente. De blouse is niet te dik en een rokje met panty vind ik heel fijn voor in de lente.
Ik wil ook wat meer rokjes en jurkjes gaan dragen. Je ziet mij eigenlijk altijd in een jeans, maar een rokje of jurkje vind ik ook wel leuk. Laat dit nou een goed begin zijn. Dit eerste leren rokje outfit vind ik namelijk al heel leuk. Ik denk dat er meer zullen volgen, want ik heb nog meer leuke combinatie’s gezien in mijn kast met het leren rokje. Leuk voor de lente!
Wat vind jij van een leren rokje?
Wat een super leuke outfit! Ik ben gek op leren rokjes zoals deze. Hele leuke outfit voor de lente meis.
Dankje, wat lief!
Mooi rokje en een leuke combi met die blouse! Helemaal klaar voor de lente.
Dankje!
Staat je erg goed! Is het echt leer of kunstleer?
Dankje, het is kunstleer 😉
Wat een toffe outfit! Fijne inspiratie 💜
Dankje!
Wat een leuke outfit! Ik heb zelf sinds deze winter ook voor het eerst zo’n leren rokje en ik combineer die graag met boots of sneakers om het wat stoerder te maken.. Zo’n item ordinair? Totaal niet, juist super leuk!
Dat is ook heel leuk!!
Zelf heb ik ook een leren broek/rok combinatie en in de zomer zit ie heeerlijk! Super!💕
Ja zo fijn!
dit staat je echt super leuk. aanrader dus
Dankje 🙂
Wat een leuke outfit. Ik vind dit bloesje erop erg leuk staan!
Dankje 🙂
Ik ben zelf niet zo van de leren rokjes, maar bij jou staat het erg goed
Dankje!
Ik vind het echt een super leuke set. Stoer, stijlvol en elegant. Goede combinatie.
Thanks 🙂
Leer rokje is ook heel leuk met een dikke (wolle) trui! Is een leuk contrast.
Dat is ook leuk idd!